Współpraca

Krakowska Fundacja Sztuki wspiera różnego rodzaju działalność instytucji nie tylko kultury i sztuki ale także działalność wydawniczą, koncerty, działalność edukacyjną i naukową organizując m.in. sympozja i konferencje.

Wiele lat pracy z różnymi podmiotami w Krakowie i Polsce pozwoliło nam określić kierunek naszego uczestnictwa w życiu kultury i edukacji a także na stałe rozpocząć współpracę z kilkoma instytucjami, wpierając ich działalność. Instytucje i firmy z którymi współpracujemy cechują się świetnymi osiągnięciami edukacyjnymi i organizacyjnymi. Współpraca z nimi jest godna polecenia dla innych i pozwala spokojnie spojrzeć w przyszłość szkolnictwa artystycznego czy też rozwój ogólnokształcący dzieci i młodzieży.

Działalność Fundacji pozwala poszerzyć ofertę kulturalną miasta Krakowa oraz Województwa Małopolskiego, wspierając niejednokrotnie małe, nie dochodowe, ale ważne dla wspólnot lokalnych przedsięwzięcia. Prężnie rozwijająca się Fundacja pomaga myśleć pozytywnie o przyszłości i pomocy innym. Dalsza współpraca z różnymi podmiotami daje nam prawo sądzić, że jesteśmy na prawdę potrzebni, a nasza praca wspiera działania innych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.