Współpraca

Krakowska Fundacja Sztuki zajmuje się działalnością instytucji nie tylko kultury i działalności wydawniczej, koncerty, działalności edukacyjnej i naukowej organizując m.in. sympozja i konferencje.

Wiele lat pracy z podmiotami w Krakowie i Polsce pozwoliło nam określić kierunek naszego zachowania w życiu kultury i wpływać na działalność. Instytucje i firmy z którymi współpracujemy cechują się świetnymi osiągnięciami edukacyjnymi i organizacyjnymi. Współpraca z nimi jest godna polecenia dla innych osób i spokojnie spojrzała w przyszłość szkolnictwa artystycznego czy też rozwoju ogólnokształcącego dzieci i młodzieży.

Działalność Fundacji może poszerzyć ofertę kulturalną miasta Krakowa oraz Województwa Małopolskiego, wspierając niejednokrotnie małe, nie dochodowe, ale ważne dla wspólnot lokalnych przedsięwzięcia. Prężnie rozwijająca się Fundacja pomaga myśleć pozytywnie o przyszłości i pomocy innym. Dalsza współpraca z innymi podmiotami daje nam prawo sądzić, że jesteśmy na prawdę potrzebni, nasza praca wspiera działania innych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.