Serwisy

Krakowska Fundacja Sztuki prowadzi własne serwisy wspierające pracę Fundacji ale także promujące wydarzenia oraz informujące o wydarzeniach. Na stronach tych serwisów można na bieżąco online zamieszczać informacje o koncertach, wernisażach, wystawach i innych działaniach na rzecz kultury i sztuki. Serwisy nutowe oraz giełda muzyczna pozwala po najniższych cenach oferować instrumenty, nuty i akcesoria tak nowe jak i używane. Konta na stronach mogą założyć zarówno sklepy jak i prywatni sprzedawcy.

Portal zgloszenia.com pozwoli zaoszczędzić czas zbierając zgłoszenia do prowadzonych przez Państwa konkursów, kursów, warsztatów i innych. Świetnie działająca strona pozwoli online zbierać informacje i zgłoszenia.

Portal enuty.com daje poczucie wolności w druku dowolnych nut na dowolne składy instrumentalne. Pozwala zarazem kupować jak i sprzedawać nuty. Kompozytorzy, aranżerzy oraz osoby zajmujące się przepisywaniem nut mogą także tutaj wystawiać swoją pracę która z korzyścią sprzedana trafia bezpośrednio w ręce odbiorców dając finanse na działalność Fundacji.

Portal koncerty pozwoli znaleźć odbiorców sztuki, widzów i uczestników koncertów. Daje pełną możliwość promocji wydarzenia artystycznego na naszych stronach a także pozwala dotrzeć do wszystkich zalogowanych użytkowników. Niewielkie koszty zamieszczenia informacji oraz sprawny i jasny interfejs pozwala szybko skonfigurować i zamieścić ogłoszenia.

Korzystając z serwisów pamiętajmy, że wspierają one działania Fundacji na rzecz rozwoju kultury i sztuki.